FIESTA Tánc Tánciskola

Társas és Versenytánc

Eredmények 2009.

Szerző: Lengyel Zoltán 2009. június 3.

Vida György és Lengyel Liza


2009. 09. 12.    Felnőtt Standard Magyar Bajnokság,    Vác Standard 25. hely. 😳

junius-078


Dajcs Triszten Sámuel és Ábrahám Anna


2009. 02. 07.     Kelet-Magyarország Területi Bajnokság,    Nyíradony   Latin 4. hely.

2009. 02. 15.     Nicefaces Kupa,      Baja       Latin  3. hely, 😀

2009. 03. 08.     Gyermek I-II “C” Országos Bajnokság,  Standard 2 hely, 😛 Latin  4. hely.

2009. 03. 14.     IX. Trímük Kupa,   Soltvadkert  Latin  3. hely. 😀

2009. 03. 29.     I. Duna Kupa  Latin  4. hely.

Dajcs Triszten Sámuel és Ábrahám Anna


Németh Roland és Haddad Sabrina


2009. 02. 07.     Kelet-Magyaro. Területi Bajnokság, Nyíradony Standard 6. hely, Latin 3. hely. 😀

2009. 02. 14.     Valentín Kupa  Egerszalók,  Standard 4. hely, Latin 2. hely. 😛

2009. 02. 15.     Nicefaces Kupa, Baja     Latin 6. hely.

2009. 02. 28.     Junior I. ?D? Országos Bajnokság,  Pécs   Standard 16. hely, Latin 8. hely.

2009. 03. 14.     IX. Trímük Kupa,   Soltvadkert Latin  1. hely. 😆

2009. 03. 22.     I. Szabolcs Kupa,  Nyíregyháza  Junior I. Standard 4. hely, Latin 4. hely.

2009. 03. 22.     I. Szabolcs Kupa,  Nyíregyháza Junior II. Standard 5. hely, Latin 5. hely.

2009. 03. 29.     I. Duna Kupa,    Mohács   Standard 8. hely,   Latin  5. hely.

2009. 04. 11.     I Forma Kupa,  Szeged Standard 11. hely,   Latin  10. hely.

2009. 04. 18.     II. Kolping Kupa ?D? Nyolctánc Országos Bajnokság,  Mohács 4. hely.

2009. 04. 18.     II. Kolping Kupa Klubközi Táncverseny,  Mohács   Standard 5. hely, Latin 5. hely.

2009. 11. 21.     IV. Ritmo Kupa,   Pécs Standard  1. hely. 😆

2009. 11. 21.     IV. Ritmo Kupa,   Pécs Standard  4. hely.


Németh Roland és Haddad SabrinaIX. Tríműk Kupa első hely.


Tóth Balázs és Kristó Noémi


2009. 02. 07.     Kelet-Magyarország Területi Bajnokság, Nyíradony Standard 4. hely, Latin 18. hely.

2009. 02. 14.     Valentin Kupa, Egerszalók Standard 5. hely Latin 19. hely.

2009. 02. 21.     I. Goldance Kupa, Budapest  Standard 6. hely, Latin 28. hely.

2009. 03. 29.     I. Duna Kupa,    Mohács   Standard 3. hely, 😀 Latin  8. hely.

2009. 04. 04.     Lászlóvill Kupa, Felnőtt “D” OB, Székesfehérvár   St. 10. hely, Latin 34. hely. 😳

2009. 04. 11.     I Forma Kupa  Szeged Standard 1. hely, 😆 Latin  5. hely.

2009. 04. 18.     II. Kolping Kupa “D” Nyolctánc Országos Bajnokság,  Mohács 6. hely.

2009. 04. 18.     II. Kolping Kupa Klubközi Táncverseny Mohács   Standard 3. hely, Latin 12. hely.

2009 . 05. 23.    VI. Gizella Kupa, Veszprém   Standard 4. hely, Latin 20. hely.

2009. 05. 30.     II. Goldance Kupa, Budapest   Standard 2. hely,  😛 Latin 7. hely.

Tóth Balázs és Kristó NoémiTóth Balázs és Kristó Noémi


Zahorán Gábor és Varnyú Andrea


2009. 02. 07.     Kelet-Magyarország Területi Bajnokság, Nyíradony St. 7. hely, Latin 21. hely. 😳

2009. 04. 04. Lászlóvill Kupa, Felnőtt ?D? OB, Székesfehérvár Standard 25. hely, Latin 32. hely. 😳

2009. 04. 11.     I Forma Kupa,  Szeged Standard 4. hely, Latin  4. hely.

2009. 04. 18.     II. Kolping Kupa ?D? Nyolctánc Országos Bajnokság,  Mohács 3. hely.  😀

2009. 04. 18.     II. Kolping Kupa Klubközi Táncverseny Mohács Standard 4. hely, Latin 10. hely.

2009. 11. 21.     IV. Ritmo Kupa,   Pécs Standard  6. hely.

2009. 11. 21.     IV. Ritmo Kupa,   Pécs Standard  8. hely.


Póta Gergő és Pétersz Nóra


2009. 02. 07.     Kelet-Magyarország Területi Bajnokság,  Nyíradony  Standard 7.hely.

2009. 02. 21.     I. Goldance Kupa, Budapest Standard 8.hely, Latin 30. hely. 😳


Csókási Zsolt és Rabi Anna


2009. 02. 21.     IX. Goldance Kupa,   Budapest  Standard 3. hely, 😀    Latin 6. hely.

2009. 04. 11.     I Forma Kupa,  Szeged Standard 3. hely, 😀     Latin  2. hely. 😛

2009. 04. 04.     I. Fregolina Kupa,  Békés  Standard 3. hely, 😀    Latin  2. hely. 😛

2009. 11. 21.     IV. Ritmo Kupa,   Pécs Standard  1. hely. 😆

2009. 11. 21.     IV. Ritmo Kupa,   Pécs Standard  1. hely. 😆

Zsolti & Anna



Bacsa Tamás és Szerencsés Anett


2009. 04. 11.  I Forma Kupa  Szeged Standard 6. hely, Latin  5. hely.


Csányi Dávid és Redenczki Anikó


2009. 03. 08.     Gyermek I-II “C” Országos Bajnokság,  Standard 1 hely, 😆  Latin  5. hely.
2009. 03. 14.     IX. Trímük Kupa,   Soltvadkert  Latin  7. hely.

2009. 04. 11.     I Forma Kupa,  Szeged Standard 2. hely, 😛     Latin  3. hely. 😀

Csányi Dávid és Redenczki AnikóCsányi Dávid és Redenczki Anikó


Havasi Attila & Koncz Gabriella


2009. 04. 04.     I. Fregolina Kupa,   Békés  Standard 5. hely.
2009. 04. 11.     I Forma Kupa,  Szeged Standard 1. hely. 😆
2009. 05. 30.     IX. Goldance Kupa,  Budapest  Standard 1. hely. 😆
2009. 10. 25.     I. Fregolina Kupa,  Békés  Standard 1. hely. 😆
2009. 11. 07.     X. Goldance Kupa,   Budapest  Standard 1. hely. 😆
Havasi Attila és Koncz Gabriella


😀
Kiemelt partnereink